Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho Směšovací kartuše vysoká 35mm NDLT602
Původní cena byla: 142,00 Kč.56,80 KčAktuální cena je: 56,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 35mm |
| Druh ovládání | Směšovací kartuše |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 0.2950kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913932618 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |





