Sleva!
Bruckner ALBRECHT otopné těleso 500×1570 mm, středové připojení, bílá 600.115.4 Koupit Online
Původní cena byla: 3 247,00 Kč.1 298,80 KčAktuální cena je: 1 298,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | ALBRECHT |
| Rozměr | 500×1570 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1570mm |
| Objem | 6.20l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 657W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 11.8000kg |
| EAN | 8590913922763 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





