Sleva!
Sezónní Sleva Sapho Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat CP7135B
Původní cena byla: 1 625,00 Kč.650,00 KčAktuální cena je: 650,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 120×70 mm |
| Šířka | 120mm |
| Výška | 70mm |
| Hloubka | 10mm |
| Barva | Černá mat |
| Hmotnost / ks | 0.1400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913897818 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |





