Sleva!
Top Prodej Aqualine TONDI-E elektrické otopné těleso rovné 450×970 mm, 300 W, bílá DE450T
Původní cena byla: 3 579,00 Kč.1 431,60 KčAktuální cena je: 1 431,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | TONDI-E |
| Rozměr | 450×970 mm |
| Šířka | 450mm |
| Výška | 970mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 300.00W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 14.2000kg |
| EAN | 8590913911613 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |





