Sleva!
Super Cena Aqualine ORBIT otopné těleso s bočním připojením 450×1680 mm, bílá ILO64T
Původní cena byla: 2 383,00 Kč.953,20 KčAktuální cena je: 953,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DIRECT & ORBIT |
| Rozměr | 450×1680 mm |
| Šířka | 450mm |
| Výška | 1680mm |
| Objem | 7.60l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 700W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 410mm |
| Výkon | 757W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 13.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913929458 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





