Sleva!
Cenová Bomba Aqualine FACTOR stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom FC203
Původní cena byla: 1 601,00 Kč.640,40 KčAktuální cena je: 640,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FACTOR |
| Výška | 129mm |
| Hloubka | 148mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Průtok (3 bar) | 14.900l/min |
| Hmotnost / ks | 1.5700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913832345 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





