Sleva!
Expresní Doručení Sapho SILVANA otopné těleso 500×1236 mm, bílá IR161
Původní cena byla: 7 129,00 Kč.2 851,60 KčAktuální cena je: 2 851,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×1236 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 1236mm |
| Objem | 5.00l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 500W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 496W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5bar |
| Hmotnost / ks | 17.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913889967 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





