Sleva!
Horká Nabídka Sapho DINA otopné těleso 300×1380 mm, černá mat IR373B
Původní cena byla: 4 205,00 Kč.1 682,00 KčAktuální cena je: 1 682,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 300×1380 mm |
| Šířka | 300mm |
| Výška | 1380mm |
| Objem | 2.80l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 200W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 265mm |
| Výkon | 278W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 4.8270kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913927348 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





