Sleva!
Bezpečná Platba Sapho SOPHINA otopné těleso 600×1215 mm, černá mat IR702
Původní cena byla: 9 451,00 Kč.3 780,40 KčAktuální cena je: 3 780,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOPHINA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600×1215 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1215mm |
| Objem | 6.90l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E, Designové |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 600W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 623W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 25.8000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913890529 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





