Sleva!
Doprava Zdarma Sapho PILON otopné těleso 270x1800mm, se čtyřmi háčky pro ručník, chrom IZ120T
Původní cena byla: 9 451,00 Kč.3 780,40 KčAktuální cena je: 3 780,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PILON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 270×1800 mm |
| Šířka | 270mm |
| Výška | 1800mm |
| Objem | 10.50l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Doporučená el. topná tyč | 400W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 388W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 16.7200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913977336 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





