Sleva!
Aktuální Sapho KARBO elektrický sušák ručníků, kulatý, 400x1120mm, 87 W, černá mat KB904
Původní cena byla: 6 785,00 Kč.2 714,00 KčAktuální cena je: 2 714,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KARBO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 400×1120 mm |
| Šířka | 400mm |
| Výška | 1120mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 87.00W |
| Hmotnost / ks | 3.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913858574 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |





