Sleva!
Zlevněný Sapho EVOLLA otopné těleso 490×1390 mm, černá mat MI1400
Původní cena byla: 12 719,00 Kč.5 087,60 KčAktuální cena je: 5 087,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAMILLA & EVOLLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 490×1390 mm |
| Šířka | 490mm |
| Výška | 1390mm |
| Objem | 0.65l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 511W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6bar |
| Hmotnost / ks | 17.5000kg |
| EAN | 8590913926440 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





