Sleva!
Cenový Hit Sapho RADO otopné těleso 600×1190 mm, nerez mat NR650
Původní cena byla: 17 191,00 Kč.6 876,40 KčAktuální cena je: 6 876,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600×1190 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1190mm |
| Objem | 4.27l |
| Barva | Broušený nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Designové |
| Doporučená el. topná tyč | 200W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 254W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4bar |
| Hmotnost / ks | 9.8600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913833991 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





