Sleva!
Speciální Cena Aqualine POSEIDON otopné těleso 450x1140mm, černá mat PS411B
Původní cena byla: 3 303,00 Kč.1 321,20 KčAktuální cena je: 1 321,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | POSEIDON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 450×1140 mm |
| Šířka | 450mm |
| Výška | 1140mm |
| Objem | 3.70l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 400W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 379W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 10.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913953255 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





