Sleva!
Akce Sapho CORK otopné těleso 675x960mm, chrom/bílá RE104
Původní cena byla: 10 311,00 Kč.4 124,40 KčAktuální cena je: 4 124,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CORK |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 675×960 mm |
| Šířka | 675mm |
| Výška | 960mm |
| Objem | 7.20l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Retro |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Rozteč připojení | 445mm |
| Výkon | 550W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 11.4500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913848278 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





