Sleva!
Sapho ZIG otopné těleso 600×1334 mm, černá mat ZG613B Super Cena
Původní cena byla: 8 591,00 Kč.3 436,40 KčAktuální cena je: 3 436,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZIG |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600×1334 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1334mm |
| Objem | 7.16l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Designové |
| Doporučená el. topná tyč | 600W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 570mm |
| Výkon | 601W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8bar |
| Hmotnost / ks | 14.6800kg |
| EAN | 8590913926327 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





