Sleva!
Akce Sapho PATRON skleněná police 58cm, černá PX582B
Původní cena byla: 3 345,00 Kč.1 338,00 KčAktuální cena je: 1 338,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 582x60x112 mm |
| Šířka | 582mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 112mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 2.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913118579 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |





