Sleva!
Aktuální Aqualine SAMBA WC štětka závěsná, mléčné sklo, černá mat SB208
Původní cena byla: 505,00 Kč.202,00 KčAktuální cena je: 202,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 115x370x145 mm |
| Šířka | 115mm |
| Výška | 370mm |
| Hloubka | 145mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913899317 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





