Sleva!
Aktuální Gedy GUMMY stěrka do sprchy, bílá mat 264102
Původní cena byla: 340,00 Kč.136,00 KčAktuální cena je: 136,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 220x230x30 mm |
| Šířka | 220mm |
| Výška | 230mm |
| Hloubka | 30mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.1450kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341113714 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |





