Sleva!
Aktuální Gedy PIRENEI háček, balení 2ks, gun metal PI2781
Původní cena byla: 1 109,00 Kč.443,60 KčAktuální cena je: 443,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x53x33 mm |
| Šířka | 20mm |
| Výška | 53mm |
| Hloubka | 33mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.2600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341335147 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





