Sleva!
Aktuální Sapho INSIA polička skleněná 600x50x132mm, chrom IS015
Původní cena byla: 679,00 Kč.271,60 KčAktuální cena je: 271,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 600x50x132 mm |
| Délka | 600mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 132mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913934094 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





