Sleva!
Aktuální Sapho Skleněná police 500mm, černá/čiré sklo MY009B-13
Původní cena byla: 1 290,00 Kč.516,00 KčAktuální cena je: 516,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 500x21x100 mm |
| Délka | 500mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 21mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0360kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913974823 |





