Sleva!
Aqualine ALYA otopné těleso rovné 450x803mm, chrom LLR101 Jen Po Omezenou Doba
Původní cena byla: 1 923,00 Kč.769,20 KčAktuální cena je: 769,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALYA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 450×803 mm |
| Šířka | 450mm |
| Výška | 803mm |
| Objem | 3.50l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 400mm |
| Výkon | 266W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 6.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913947636 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





