Sleva!
Aqualine BAMBUS odpadkový koš kulatý 5l, bílá BI007 Časově Omezené
Původní cena byla: 551,00 Kč.220,40 KčAktuální cena je: 220,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SNOW |
| Rozměr | 205x260x282 mm |
| Průměr | 205mm |
| Šířka | 205mm |
| Výška | 260mm |
| Hloubka | 282mm |
| Objem | 5.00l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Soft Close, Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 0.9140kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913883989 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |





