Sleva!
Aqualine CHROM LINE drátěná police jednoduchá, chrom 37004 Přímo Od Výrobce
Původní cena byla: 225,00 Kč.90,00 KčAktuální cena je: 90,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | CHROM LINE |
| Rozměr | 252x60x120 mm |
| Délka | 252mm |
| Šířka | 252mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 120mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913836862 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





