Sleva!
Aqualine CHROM LINE pětiháček, chrom 37055 Koupit Online
Původní cena byla: 170,00 Kč.68,00 KčAktuální cena je: 68,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | CHROM LINE |
| Rozměr | 250x70x40 mm |
| Šířka | 250mm |
| Výška | 70mm |
| Hloubka | 40mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Čtyřháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913836947 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





