Sleva!
Aqualine DABL držák sprchy kulatý, pevný, dvě polohy, ABS/chrom BE1001 Speciální Cena
Původní cena byla: 66,00 Kč.33,00 KčAktuální cena je: 33,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 50mm |
| Hloubka | 55mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.0290kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913829123 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





