Sleva!
Aqualine DIRECT otopné těleso s bočním připojením 600×1320 mm, bílá ILR36T Horká Nabídka
Původní cena byla: 1 555,00 Kč.622,00 KčAktuální cena je: 622,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DIRECT & ORBIT |
| Rozměr | 600×1320 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1320mm |
| Objem | 7.35l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 700W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 560mm |
| Výkon | 795W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 12.8000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913929274 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





