Sleva!
Aqualine DIRECT otopné těleso s bočním připojením 600×1680 mm, bílá ILR66T Novinka
Původní cena byla: 2 107,00 Kč.842,80 KčAktuální cena je: 842,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DIRECT & ORBIT |
| Rozměr | 600×1680 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1680mm |
| Objem | 9.30l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 1000W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 560mm |
| Výkon | 1013W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Hmotnost / ks | 16.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913929311 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





