Sleva!
Autentický Gedy SHEJLA WC štětka na postavení, modrá SJ3305
Původní cena byla: 684,00 Kč.273,60 KčAktuální cena je: 273,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHEJLA |
| Rozměr | 130×410 mm |
| Průměr | 130mm |
| Šířka | 130mm |
| Výška | 410mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.0830kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341331514 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





