Sleva!
Autentický Gedy THEA sklenka na postavení, zelená/bambus TH9807
Původní cena byla: 254,00 Kč.101,60 KčAktuální cena je: 101,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | THEA |
| Rozměr | 75x105x75 mm |
| Průměr | 75mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 105mm |
| Hloubka | 75mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.5320kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341306710 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





