Sleva!
Autentický Sapho PATRON sušák osušky, 450x60mm, černá mat PX051
Původní cena byla: 2 030,00 Kč.812,00 KčAktuální cena je: 812,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 450x60x70 mm |
| Délka | 450mm |
| Šířka | 450mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 1.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913880773 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |





