Sleva!
Autentický Sapho PERLA mýdlenka, keramika, zlato PE1065
Původní cena byla: 3 001,00 Kč.1 200,40 KčAktuální cena je: 1 200,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PERLA |
| Rozměr | 173x55x130 mm |
| Šířka | 173mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Keramika, Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913866005 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 let |





