Sleva!
Bezpečná Platba Bruckner BARON stojánková dřezová baterie, 186mm, otočné ramínko, chrom 612.050.1
Původní cena byla: 1 223,00 Kč.489,20 KčAktuální cena je: 489,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| 3D model | ANO |
| Výška | 139mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 117mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 12.300l/min |
| Hmotnost / ks | 0.9240kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913878312 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





