Sleva!
Bezpečná Platba Gedy SEVENTY mýdlenka na postavení, šedá 631108
Původní cena byla: 124,00 Kč.49,60 KčAktuální cena je: 49,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SEVENTY |
| Rozměr | 140x26x90 mm |
| Šířka | 140mm |
| Výška | 26mm |
| Hloubka | 90mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.0800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341044681 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





