Sleva!
Bezpečná Platba Sapho KAJA stojánková umyvadlová baterie, černá mat HJ002B
Původní cena byla: 2 141,00 Kč.856,40 KčAktuální cena je: 856,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 154mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Výška výtoku | 90mm |
| Hmotnost / ks | 2.1400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913995446 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





