Sleva!
Bezpečná Platba Sapho Pevná nástěnná sprška kulatá, chrom AQ741
Původní cena byla: 1 281,00 Kč.512,40 KčAktuální cena je: 512,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 102mm |
| Šířka | 102mm |
| Výška | 102mm |
| Hloubka | 8mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913893001 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





