Sleva!
Bruckner SCHMITZ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, vrchní části, chrom 863.042.1 Akce
Původní cena byla: 651,00 Kč.260,40 KčAktuální cena je: 260,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180mm |
| Výška | 180mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 0.5300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913878459 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





