Sleva!
Bruckner WC roztažitelné flexi dopojení, 275-550mm 159.325.0 Dokud Zásoby Vydrží
Původní cena byla: 193,00 Kč.77,20 KčAktuální cena je: 77,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 550mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 100mm |
| Hmotnost / ks | 0.5550kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913889738 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





