Sleva!
Bruckner WICHER krycí rozeta kulatá, pár, chrom 600.316.1 Must-Have
Původní cena byla: 572,00 Kč.228,80 KčAktuální cena je: 228,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 50mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 12mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.1300kg |
| EAN | 8590913979255 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |





