Sleva!
Bruckner WICHER krycí rozeta pro středové připojení 50mm, bílá 600.315.4 Oblíbený
Původní cena byla: 607,00 Kč.242,80 KčAktuální cena je: 242,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 120×70 mm |
| Šířka | 120mm |
| Výška | 70mm |
| Hloubka | 12mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.1300kg |
| EAN | 8590913927133 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |





