Sleva!
Časově Omezené Polysan TRENECA čtvercová krytka sifonu, bílá 85999.10
Původní cena byla: 920,00 Kč.368,00 KčAktuální cena je: 368,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 125mm |
| Výška | 2mm |
| Hloubka | 125mm |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost / ks | 0.3000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729060673 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





