Sleva!
Časově Omezené Sapho Prodloužená trubka sifonu s přírubou, 32/300mm, bronz TB123BR
Původní cena byla: 550,00 Kč.220,00 KčAktuální cena je: 220,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 300mm |
| Průměr | 32mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Hmotnost / ks | 0.8700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913119798 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





