Sleva!
Časově Omezené Sapho SILVANA otopné těleso 600×1500 mm, verde mat IR156V
Původní cena byla: 10 311,00 Kč.4 124,40 KčAktuální cena je: 4 124,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| Rozměr | 600×1500 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1500mm |
| Objem | 6.40l |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 700W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 771W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5bar |
| Hmotnost / ks | 22.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913115844 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





