Sleva!
Časově Omezené Sapho SMART rohová police do spár 297x15x210mm, černá mat XJ615B
Původní cena byla: 1 763,00 Kč.705,20 KčAktuální cena je: 705,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART |
| Rozměr | 297x15x210 mm |
| Délka | 297mm |
| Šířka | 297mm |
| Výška | 15mm |
| Hloubka | 210mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Do spár obkladů |
| Hmotnost / ks | 0.5500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126079 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





