Sleva!
Cenová Bomba Bruckner Vaničkový sifon, průměr 50mm, DN40/50, krytka nerez lesk 162.540.3
Původní cena byla: 343,00 Kč.137,20 KčAktuální cena je: 137,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 50mm |
| Průměr odpadu | 40mm |
| Hmotnost / ks | 0.2500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913889783 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





