Sleva!
Cenová Bomba Gedy SEVENTY sklenka na postavení, bílá 639822
Původní cena byla: 124,00 Kč.49,60 KčAktuální cena je: 49,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SEVENTY |
| Rozměr | 66x122x66 mm |
| Šířka | 66mm |
| Výška | 122mm |
| Hloubka | 66mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1210kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341004289 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





