Sleva!
Cenová Bomba Sapho Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, Retro, bronz KI41B-01
Původní cena byla: 6 175,00 Kč.2 470,00 KčAktuální cena je: 2 470,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 117mm |
| Výška | 117mm |
| Hloubka | 115mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42mm |
| Délka hadice | 1200mm |
| Hmotnost / ks | 1.8100kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913902208 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |





