Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Gedy TETRA koupelnová stolička 42x41x27cm, bílá 2872
Původní cena byla: 897,00 Kč.358,80 KčAktuální cena je: 358,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 420x410x270 mm |
| Šířka | 420mm |
| Výška | 410mm |
| Hloubka | 270mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 100.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.0180kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341040553 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





