Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho X-ROUND držáky skleněné poličky 8mm, chrom XR008
Původní cena byla: 499,00 Kč.199,60 KčAktuální cena je: 199,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 90x19x28 mm |
| Průměr | 19mm |
| Šířka | 19mm |
| Výška | 19mm |
| Hloubka | 28mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák poličky |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / pár | 0.1000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127038 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





